نشست هم اندیشی وضعیت ،علمی و پژوهشی و فرهنگی مدرسه علمیه خواهران کنگان

مباحثه ، یکی از مقوله های مباحثه ، یکی از راههای پیشرفت علمی می باشد .

شناسه خبر : 102839

1399/11/14

تعداد بازدید : 13

نشست هم اندیشی وضعیت علمی و پژوهشی وفرهنگی در مدرسه علمیه خواهران برگزار شد .
 
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا سلام الله، مدرسه علمیه فاطمه زهرا سلام الله علیها شهرستان کنگان با شروع نیمسال دوم نشست هم اندیشی وضعیت علمی و پژوهشی و فرهنگی طلاب با حضور مدیر و معاون و اساتید وکادر،  در سالن اجتماعات این مدرسه برگزار شد .
 
سیده زهرا موسوی مدیر مدرسه علمیه خواهران کنگان ،  ضمن خوش آمدگویی و تبریک آغاز چهل و دومین پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها برای پیشرفت و تقویت علمی طلاب  بیان کرد  : همه طلاب موظفند هر روز برنامه مباحثه را در اولویت درسی خود قرار دهند و اساتید باید در این امر مهم و ضروری  طلاب  راهنمایی کرده تا بتوانند آموخته های خود نشر دهند . 
مدیر مدرسه علمیه خواهران شهرستان کنگان  بحش دیگری از سخنان خود به مقوله  های پژوهشی و فرهنگی  اشاره کرد و گفت :  این دو مقوله برای حوزه علمیه مانند ویترین هستند ، با عمل در این راستا می توان    نقش حوزه های علمیه در سطح جامعه برجسته کرد.
 
وی در پایان گفت : برای توسعه علم حوزوی نیاز به ارائه راهکار های مفید می باشد ، بویژه راهکارهای تربیتی ،که در حوزه‌های  علمیه خواهران موثرتر وکار آمدتر چون با تربیت درست فرزندان خود می توانند  یک جامعه را سوی پیشرفت حرکت دهند .