جلسه معاونین فرهنگی شهرستان های استان بوشهر

انجام کارهای زیر ساختی برای قشر نوجوان ضروری

شناسه خبر : 102841

1399/11/14

تعداد بازدید : 17

جلسه معاونین فرهنگی شهرستان های استان بوشهر به صورت آنلاین (اسکایپ) برگزار شد .
 
 
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها ،خدیجه نویدی طی جلسه معاونین فرهنگی شهرستان های استان بوشهر بیان کرد: انجام  کارهای زیر ساختی  برای قشر نوجوان ضرورت فعالیت های فرهنگی می باشد .
 
 
خدیجه نویدی در این جلسه  اظهار کرد : در مدتی که خداوند توفیق خدمت را نصیب بنده کرد و با توجه به تجربه ی کار در مدارس و همکاری با آموزش و پرورش ضرورت رو بر آن دیدیم که بیشتر تلاشمان بر این باشد که نیروی مبلغ فعال در مدارس آموزش و پرورش را تقویت نماییم و مورد حمایت خود قرار دهیم تا قاطع و محکم بتوانند به وظایف خود عمل کنند.
باید نیروهای مبلغ مورد حمایت مدیر و معاونین فرهنگی مدارس علمیه قرار بگیرند و موقع اعزام توسط این بزرگواران همراهی شوند تا مدیران مدارس آموزش و پرورش به نیروی طلبه ی ما اهمیت ویژ ه ای قائل شود.
 
معاون فرهنگی افزود : بنا بر ضرورت فعالیت فرهنگی در مدارس به مساله ی ضروری دیگری پی میبریم و آن این است که کارهای زیرساختی برای قشر نوجوان جامعه باید انجام شود.از این رو در صدد برآمدیم که در عرصه ی رسانه تمرکزی داشته باشیم بر ساخت انیمیشن برای این قشر
که الحمدلله داستان اولین قسمت نوشته شده و کار در دست اقدام است.برای این کار خداوند نیروی مخلصی را که از طلاب پایه اول این مدرسه هستند فرستاد و الحمدلله نیرویی توانمند در امر انیمیشن سازی هستند‌.
از مسائل ضروری و حائز اهمیت در عصر کنونی انتقال صدای حوزه های علمیه در شهر و بین اقشار مختلف مردم هست.که برای محقق شدن این امر با بسیج وارد همکاری شدیم و اولین کار مشترک با بسیج دانش آموزی را در تاریخ سالگرد سردار سلیمانی عزیز ویژه ی نوجوانان به اجرا در آوردیم.
                                                                             
     نویدی درادامه گفت  :  مساله ی دیگری که لازم است به عرضتان برسانم بحث کار تشکیلاتی و ضرورت اجرای آن میباشد.ما همه مشتاق به انجام کار تشکیلاتی هستیم اما متاسفانه از اصول و روشهای کار تشکیلاتی آگاهی لازم و کافی را نداریم‌.این باعث میشود که کار در میانه ی راه با مشکل مواجه شود و به ثمر نرسد.
در رابطه با حوزه ی خانواده هم مطلبی لازم به ذکر است.تشکیل شورای خانواده در مدارس علمیه.با توجه به مشکلاتی ‌که برخی طلاب در زندگی خانوادگی خود با آن مواجه هستند تشکیل این شورا لازم و ضروریست.چون اگر یک طلبه نتواند زندگی خانوادگی خود را نجات دهد چگونه میتواند زندگی دیگر اقشار جامعه را نجات دهد؟
 
وی در پایان بیان کرد :  از خداوند بزرگ میخواهم که در ادامه ی راه خدمت به ما یاری رسانند تا بتوانیم در این راه ثابت قدم بمانیم