مسول بسیج طلاب استان بوشهر

طلاب بسیجی خادم العلماء هستند

شناسه خبر : 103262

1399/11/19

تعداد بازدید : 45

به مناسبت دهه جلسه ای با حضور مسول بسیج طلاب و فرمانده بسیج طلاب وروحانی کوثر کنگان در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها برگزار شد .
 
         
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه فاطمه الزهراسلام الله علیها شهرستان کنگان ، به مناسبت دهه فجر جلسه ای با حضورحجه الاسلام والمسلمین حاج آقا احمد زاده مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون  سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر وآقای موسوی فرمانده حوزه شهید عاشوری بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر و فرمانده بسیج طلاب و روحانیون کوثر  کنگان و معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها شهرستان کنگان در دفتر مدیریت این  مدرسه برگزار گردید .
 
حجت الاسلام والمسلمین احمدزاده  ضمن تشکر  وخدا قوت  و تبریک ایام دهه فجر ، در خصوص  خدمت رسانی  که یک فریضه الهی در زندگی انسانی  است ، بیان کرد : ما یک سرباز که درواقع  به عنوان خادم العلما ء هستیم  بتوانیم در زمینه ی اجتماعی و  سیاسی و اقتصادی و فرهنگی خدمتگذار باشیم . 
 
براین اساس حجت الاسلام والمسلمین احمد زاده  افزود:   سعی و تلاش ما براین است ،که بتوانیم  مشکلات  طلاب بسیجی در زمینه فرهنگی برطرف سازیم، تا این طلاب بتوانند در عرصه های گوناگون خدمت رسان باشند 
 
دراین جلسه موسوی فرمانده حوزه شهید عاشوری در چگونگی اجرا برنامه ها ی ابلاغی بیان کرد : برنامه ها باید به صورت پیامد محور باشند و برای اینکه  طلاب دیگر بتوانند  از برنامه های اجرا شد ه استفاده کنند  باید در فضای  رسانه ای صورت گیرد. 
 
در ادامه زهرا حیدری فرمانده بسیج طلاب و روحانیون کوثر کنگان با بیان فعالیت های انجام شده گفت :  براساس بیماری منحوس کرونا بیشتر فعالیت های طلاب به صورت مجازی  می باشد   ،واین فعالیت ها در زمینه  های فرهنگی و بصیرتی و اخلاقی که با  مسولیت  خود طلاب بسیجی  در حال برگزاری است .
 
  معاون فرهنگی خدیجه نویدی گفت  :  با توجه به  وضعیت فعلی که ثباتی در آن وجود ندارد مهمترین امر ی که باعث می شود طلاب بسیجی به اهداف خود دست یابند  ، سرعت عمل می باشد 
و در صورت نادیده گرفتن این امر  تغییرات در انجام وظایف به وجود می آید و انسان از مسیر اصلی  که همان خدمتگذاری است ،  خارج می شود . 
 
درپایان مسئول بسیج  طلاب از کارگاه خیاطی که به  همت مدرسه علمیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها راه اندازی شده است ؛ دیداری داشتند.