معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران کنگان خبرداد:

نصب پرچم بر سر در خانه ها ، یادآوری جان فشانی ها و فداکاریها

شناسه خبر : 103508

1399/11/22

تعداد بازدید : 20

معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران کنگان در پویش نصب هر پرچم بر سر در خانه ها بیان کرد : نصب پرچم بر سر در خانه ها یادآوری جان فشانیها و فداکاریهای ملت همیشه در صحنه است .
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا کنگان ،پویش هر خانه یک پرچم همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همت معاونت فرهنگی مدرسه  علمیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها شهرستان کنگان و بسیج طلاب و روحانیون کوثر کنگان  راه‌اندازی شد.
 
معاون فرهنگی خدیجه نویدی باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که می فرماید :  «در دهه فجر بر سَر در هر خانه‌ای پرچم بزنید، پرچم جمهوری اسلامی را در سطح شهرها و روستاها به اهتزاز در بیاورید. نشان بدهید که ملّت، این خاطره را گرامی می‌دارد» 
گفت :  نصب پرچم بر سر در خانه ها یادآوری جان فشانیها و فداکاریهای ملت همیشه در صحنه و انقلابی ایران اسلامی و آرامشی بر قلوب مومنین  است. 
 
نویدی افزود:  یکی از راههای ایجاد رعب و وحشت در دل دشمن زبون حضور همیشگی و وحدت آفرین  و بسیجی وار امت اسلام در صحنه هست 
 
نویدی بیان کرد : اکنون باتوجه به شرایط حاکم بر جامعه اینگونه در صحنه حاضر میشویم و با نصب پرچم بر سر در خانه هایمان به برکت نام الله که در دل پرچم میهمن عزیزمان حک شده از انقلاب و ولایت فقیه حمایت میکنیم و تا جان در بدن داریم راه امام خمینی (ره) عزیز رحمه الله علیه و شهدا را ادامه میدهیم.