دیدار با خانواده شهدا

شهیده بانو پرکوهی شبانه در عراق دفن شد

شناسه خبر : 103512

1399/11/22

تعداد بازدید : 50

به منا سبت پیروزی انقلاب اسلامی ،معاونت فرهنگی مدرسه فاطمه الزهرا سلام الله علیها و بسیج و روحانیون طلاب کوثر کنگان با خانواده شهیده بانو پرکوهی دیدار کردند
 
به گزارش روابط عمومی مدرسه فاطمه الزهرا  سلام الله علیها کنگان  معاونت فرهنگی و فرمانده بسیج طلاب و روحانیون کوثر شهرستان  کنگان  به مناسبت دهه فجر با خانواده شهیده بانو پر کوهی دیداری داشتند .ودر ادامه آقای محمدی فرزنده شهیده شرح وحال بیان کرد .
 
 
شهیده بانو پرکوهی در سفر زیارتی که به کربلا معلا داشتند هنگامی که شهیده از زیارتگاه دو طفلان مسلم که بیرون آمدند به سمت مسجد کوفه، پشت سر عباس کراماتی، روحانی کاروان و آقای شعرانی، همسفر کربلاییان در حرکت بودند، ناگهان به سمت جمعیت، تیراندازی شد. جمعیت پراکنده شدند، هر کس به سویی گریخت. برخی خود را روی زمین خواباندند. بانو هم نقش بر زمین شد. وقتی تیراندازی تمام شد آقای شعرانی میبیند، مادرم بر روی زمین افتاده است، گمان میکند که از ترس غش کرده، او را روی دوش خود گذارده به درمانگاه نزدیک میبرد. در راه، صدای  هم از او شنیده میشد. به دکتر که نشانش میدهد میگوید: به نظرم از ترس، اینطوری شده، دکتر میگوید: دو تا تیر خورده؛ یکی به پهلویش و دیگری به گردنش، او تمام کرده است. آقای شعرانی خیلی تعجب میکند. همه چیز در عرض چند دقیقه تمام شد.
 
جسد شهیده بانو پور کوهی به علت مخالفت امریکایی ها مستقر در عراق شبانه توسط سفارت ایران در عراق و در قطعه ۲۲ قبر ستان محد ثیه دفن شد .