معاون آموزش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س)کنگان خبر داد :

هرطلبه ،یک داوطلب

شناسه خبر : 103706

1399/11/26

تعداد بازدید : 49

معاون آموزشی در جلسه ی بررسی وتبادل نظر درخصوص آغاز پذیرش سال تحصیلی 1401-1400 مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (ُس)کنگان ، با توجه به اهمیت وضرورت تبلیغ فراخوان جذب گفت :هرطلبه باید یک داوطلب جذب نماید .


به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها کنگان جلسه ی بررسی و تبادل نظر  در خصوص آغاز پذیرش سال تحصیلی 1401‐1400حوزه های علمیه خواهران کنگان ،  با حضور معاون آموزشی و پژوهشی و فرهنگی و مشاوره  مدرسه علمیه خواهران شهرستان کنگان برگزار شد .

در این جلسه ، معاون آموزشی با اشاره به اهمیت شایسته گزینی در مدارس علمیه خواهران، گفت:  برای ایفای نقش ورودی های حوزه علمیه نیاز است  ،داوطلبانی که دارای خانواده های  متدین وشایسته هستند جذب نماییم.

سمیه بحرینی معاون آموزشی با توجه به اهمیت  و ضرورت تبلیغ فراخوان جذب و گزینش
 مدرسه گفت :هر طلبه در برنامه های تبلیغی و جذب داوطلب لازم  است به  معرفی طلاب موفق در عرصه  های آموزشی و پژوهشی و فرهنگی مدرسه بپردازد ، و در این امر  طلاب شاغل می توانند بیشتر  نقش آفرین باشند ،در واقع  هر طلبه باید  یک داوطلب جذب نماید.

در پایان این جلسه ، حاضران  شیوه های  گوناگون پذیرش از جمله ساخت کلیپ، ارسال پیامک و... مورد اهمیت قرار داده  و بر لزوم هم‌افزایی و همفکری در راستای استفاده از شیوه‌های  جذب تاکید کردند .